Yurtdışı Üniversiteler Arası Yatay ve Dikey Geçiş

Yurtdışı Üniversiteler Arası Yatay ve Dikey Geçiş

Ülkelerarası yatay geçiş ve dikey geçiş için herhangi bir sınava girme zorunluluğu olmaksızın aralarında akredite anlaşması bulunan üniversitelerarası yatay geçiş. Belarus, Kazakistan Azerbaycan, Bulgaristan, Ukrayna, Makedonya ‘da bulunan bazı üniversitelerimize sınavsız transfer olarak Dikey Geçiş ya da Yatay Geçiş yapabilirsiniz. Yatay geçiş ve dikey geçiş işlemlerinizde ve başvurularınızda Eurostar Yurtdışı Eğitim Merkezinin doğrultusunda ilerleyin…

Ukrayna’da yaşamak için masraflar

İstediğiniz  bölümü Yurtdışında okumanın sadece çok zengin kişilerin önündeki bir seçenek olduğunu düşünmek çok hatalı olur. Ukrayna ülkesinde bir öğrencinin bir aylık konaklama, ulaşım, beslenme ve sosyal giderleri için aylık ortalama 300 – 400 Dolar civarındadır. Yurt üçretleri 50- 60 dolar civarında, Türkiye’de ki giderlerinizle kıyaslarsanız arada pek de fark olmadığını görebilirsiniz.

Eğitim ücretleri bölüme göre değişmekle birlikte ortalama yıllık 200 -3000 Dolar arasında bir ücret ödeyerek istediğiniz bölümü sınav şartsız yök denkliği olan üniversitelerde lise diplomanız ile Ukrayna üniversitelerinde rahatlıkla okuyabilirsiniz. EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezine danışmadan karar vermeyin. Geleceğinize  yatırım yapın, hayatınızı garantiye alın. EuroStar’la Ukrayna’da üniversiteli olun istediğinin bölümü seçebilirsiniz. Yök denkliği olan üniversitelerde eğitiminizi alın sizde üniversiteli olun.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes