Sumi Otelleri

Hem eğitim hem de konaklama açısından cazip fiyatlarla karşımıza çıkan Sumi kenti büyüleyici güzelliği ve renkli hayatı ile herkesin dikkatini çekmeyi başarmış kentlerden biridir. Ukrayna’nın gizli kalmış kentlerinden biri olan Sumi öğrencilerin çok tercih ettiği kentlerden biridir. Buraya geldiğinizde yurt ve evlerde konaklayabileceğiniz gibi otelde de konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. Cazip fiyatlarla konaklama imkanı sunan oteller sayesinde tıpkı ev kirası öder gibi konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. Özellikle evin işleriyle ve sıkıntısıyla uğraşmak istemeyen kişiler Sumi otellerini tercih ediyor. Birbirinden popüler ve birbirinden ünlü otellerde lüks bir yaşam cazip fiyatlarla sizi bekliyor.

Sumi’de otel sayısı oldukça fazla. Bu nedenle herkes istediği otelde kalma imkanına sahip. En çok tercih edilen oteller arasında Premier Hotel Shafran bulunuyor. Sizlerde Sumi kentinin meşhur otellerinden biri olan Premier Hotel Shafran’da konaklama imkanına sahip olabilirsiniz. 4 yıldızlı bir otel olan Premier Hotel Shafran fiyatlarıyla da cezbediyor. Ortalama 100 ile 200 lira arasında değişen otel oldukça lüks bir hizmet sunuyor. Odaları da çok geniş olan otelde rahatlıkla konaklayabilir ve kentin tüm güzelliklerini burada keşfedebilirsiniz. Kentin tercih edilen diğer bir oteli ise Otel Zdybanka’dır. Otel Zdybanka doğa manzarasıyla ilgi çekiyor. Özellikle odanızın manzarasına hayran kalacaksınız. Yemyeşil doğa ve nehir görünümü eşliğinde kahvaltı yapmaya ne dersiniz? Manzarasıyla ön plana çıkan otele ortalama 55 lira ödeyerek güvenilir ve konforlu bir şekilde konaklayabilirsiniz.

Sumi otelleri arasında daha düşük fiyatlarla konaklayabileceğiniz oteller de rahatlıkla bulabilişiniz. Ortalama 30 ile 50 lira arasında bir ücret ödeyerek Pan Hotel, Vesela Bdzhilka Hotel, Voskresenskit Hotel, Hotel Complex ve Yubileinaia Hotel gibi pek çok otelde de konaklayabilirsiniz. Bu oteller daha uygun fiyatlarla konaklama hizmeti sunmasına rağmen tıpkı diğer oteller gibi geniş odalara sahiptir. Temizlik ve yemek lezzetinden bir şey kaybetmeyen bu otellerde de güler yüzlü personeller hizmet sunmaktadır.

Harikalar Diyarı Sumi’de Konaklama

Doğa güzelliğiyle herkesin dikkatini çekmeyi başaran Sumi kentinde öğrenciler özgürce konaklama imkanına sahip. İster otellerde ister yurtlarda ister kiralık evlerde konaklayabilirsiniz. Son derece konforlu bir konaklama imkanı sunan Sumi otelleri konaklamak için çok cazip mekanlardır. Üstelik otel sayısının bir hayli fazla olması öğrencilere seçme şansı vermektedir. Beğendiğiniz otelde konaklayabilir ve Sumi lezzetlerini otelin harika mutfağı sayesinde tatma imkanına sahip olabilirsiniz.

Yemyeşil doğanın merkezi Sumi’de eğitim almaya karar verdiyseniz hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlarımızla irtibata geçin. Eğitim danışmanlarımız sizlere kayıt işlemleri ve Sumi’de yaşam hakkında detaylı bilgi vermektedir. Bu bilgiler ışığında kentte eğitim alabilmek için kayıt işlemlerinizi hızlı bir şekilde başlatıyoruz. Hem kayıt aşamasında hem de konaklamak için yer seçiminde eğitim danışmanlarımız daima sizlerin yanında yer alıyor.