Sumi Kalacak Yer

Ülkenin kuzeydoğusunda yer alan Sumi hem tarihi ve kültürel yapısı hem üniversite eğitimi hem de gece hayatı ile çok tercih edilen kentlerinden biridir.

Sumi Kalacak Yer

Ülkenin kuzeydoğusunda yer alan Sumi hem tarihi ve kültürel yapısı hem üniversite eğitimi hem de gece hayatı ile çok tercih edilen kentlerinden biridir. Ukrayna’nın gizli şehirlerinden biri olan kent renkli hayatı ve doğal güzellikleriyle çok dikkat çekmektedir. Sumi kalacak yer açısından oldukça zengindir. Kentte öğrencilerin konaklayabilmesi için yurt ve kiralık ev imkanları bulunmaktadır. Kent otel açısından da oldukça zengindir. Uygun fiyatlarla konaklama imkanı sunması nedeniyle konaklama problemi yaşamazsınız.

Güvenilir ve kaliteli bir konaklama adresi arayanlar yurt ve otel imkanlarını tercih etmektedir. Oteller son derece temiz ve kalitelidir. Sumi kalacak yer konusunda farklı seçenekleriyle hem öğrencilere hem de misafirlere alternatif sunmaktadır. Sumi şehrinde konaklamak için en çok tercih edilen otellerden biri de Premier Hotel Shafran’dır. Nezih ve kaliteli bir otel olan Premier Hotel Shafran 4 yıldızlı bir otel olup son derece ekonomiktir. Güler yüzlü personeli sayesinde hiçbir sorun yaşamadan rahatlıkla konaklayabilir ve şhrin güzelliğini yaşarken otelde dinlenme imkanı yakalayabilirsiniz. Ortalama fiyatı 100 ile 200 lira arasında değişen Premier Hotel Shafran geniş odalarda konaklama imkanıyla çok tercih edilmektedir.

Doğa manzarasından vazgeçemeyenlerdenseniz Otel Zdybanka tam size göre bir otel. Gerçek doğa manzarasını Otel Zdybanka odalarında bulacaksınız. Yaklaşık 50 lira ödeyerek harika bir otelde konaklayabilirsiniz. Sumi kalacak yer arayanların tercihleri arasında Hotel Complex, Pan Hotel, Fazenda Otel ve Vesela Bdzhilka Hotel oldukça önemli bir yere sahiptir. Sumi kalacak yer çeşitliliği açısından zengin olması nedeniyle misafirlerine herhangi bir sorun yaşatmamaktadır.

Yemyeşil Dokusuyla Dikkat Çeken Sumi

Sumi kalacak yer çeşitliliği fazla olan kentlerden biri olması nedeniyle öğrenciler rahatlıkla konaklama imkanı bulmaktadır. Sadece otellerde değil kiralık evlerde de konaklama imkanına sahip olan öğrenciler makul fiyatlarla konaklamanın farkını yaşıyor. Kiralık ev seçeneği kentte bir hayli fazla. Öğrenci kenti olması nedeniyle pek çok Sumi’li aile evlerini öğrencilere kiralamaktadır. Birkaç arkadaş birleşerek ev kiralayabilirsiniz. Evde yaşamak istemeyen öğrenciler otel ve yurt imkanlarını tercih edebilir. Kentte ucuz bir şekilde konaklama fırsatı sunulmaktadır.

Sumi kalacak yer açısından ne yapacağınızı bilemiyorsanız Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofisleri sizin yanınızda. Sadece üniversite ve bölüm tercihinde yanınızda yer almakla kalmayan eğitim danışmanlığı ofisleri konaklama içinde sizlere yardımcı oluyor. Sizler için en uygun ve güvenilir konaklama yerlerini ortaya çıkaran eğitim danışmanları sayesinde Sumi’de içiniz rahat bir şekilde konaklamanın farkını yaşıyorsunuz. Sumi kalacak yer açısından oldukça zengin bir kenttir. Ukrayna’nın Sumi kentinde üniversite eğitimi almaya karar veren öğrenciler eğitim danışmanlığı ofislerimiz sayesinde hem üniversite ve bölüm tercihini gerçekleştiriyor hem de kalacak yer hakkında detaylı bir bilgi alarak nerede kalmak istediğine eğitim danışmanlarımız eşliğinde karar veriyor.

 

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!