Spor ve Antrenörlük

Dünyanın dört bir yanında tanınan bir diploma ile rakipleriniz içinde ön plana çıkmak isterseniz spor ve antrenörlük bölümünde Sumi üniversitesinde eğitim alabilirsin.

İçindekiler

Spor ve Antrenörlük

Lisans eğitimini zevklerimizle bağlantılı olarak tercih ettiğimiz bölümlerde alırız. Yurtdışı farkı da yine tercihlerimiz neticesinde hayatımızda yerini korumaktadır. Sizlerin tercihler listesinde sporsal faaliyetlere yönelik bir bölüm tercihi varsa bu sefer spor ve antrenörlük bölümünde okuma hayalinizi gerçeğe çevirmeyi deneyebilirsiniz. Spor kuruluşu ve örgütlerinde çalışma hayallerinizde Sumy şehrinin kaliteli kadrosuyla yoğrulmak istemez misiniz? Sumy Devlet Üniversitesi spor ve antrenörlük bölümü kaydınızı yaptırarak bu hayalinize kısa sürede ulaşabilme fırsatını yakalayabilirsiniz. Bunun içinde en önemli yardımcınız Eurostar yurtdışı eğitim birimleri olacaktır. Derslerin neler olduğu, barınma ve burs ihtiyaçlarınız, ekonomik yaşamsal faaliyet alanları gibi önerileri ile size Sumy’de nasıl yaşanır için bilgilendirme gerçekleştireceklerdir.

Sumy devlet Üniversitesi spor ve antrenörlük bölümü için size ne gibi avantajlar sağlayacaktır?

Sosyo kültürel değeri yüksek farklı dillerde konuşabilen akademik kadrosuyla güçlü akademik hayat başlangıcını vermekle başlar süreç. Sosyal anlamda kendinizi sporsal faaliyet çeşitliliğiyle zengin bir çevrede bulabilirsiniz. Aynı zamanda futbol, hentbol, voleybol, hentbol gibi farklı spor dallarının oyun sahalarını geniş bir sahada elinize verebilmekteyiz üniversite olarak. Sizlerin kaliteli bir lisans eğitim sürecine dahil olabilmeniz için uluslararası çevre faktörü zaten üniversite seçiminizle hayatınıza dahil olabilmektedir.

Spor ve antrenörlük bölümünde hangi dersleri alacaksınız?

Spor pazarlaması, spor sosyolojisi, spor hukuku, spor yönetimi, iktisat, muhasebe, pazarlama, bilgisayar işletme gibi pek çok ders içeriğiyle karşı karşıya kalabileceksiniz. Birçok spor dersini seçmeli ders olarak alabilme imkanı veren üniversite sizden sadece başarılı olmanız beklemektedir. Başarınızın ardından alacağınız diplomayla Avrupa sahasında da iş başvurusu gerçekleştirebileceksiniz. Sizlerin seçimlerinizle yurtdışı imkanını ayağınıza getirecek olan fırsat eşitliğini veren üniversite daima en iyi olabilmeyi hedefleyerek yetişmenize rehber olabilmektedir.

Spora ilgi duyan herkesin sporsal faaliyetlerde en başarılı olacak yönetici ve alt birim pozisyonlarında çalışabilecekleri konumlarla piyasaya çıkabilmelerine rehber olmaktayız. Üniversite farkını sosyal ve iş sahanızda kısa zaman diliminde hissedebilme ayrıcalığını yakalamak istiyorsanız Sumy Devlet Üniversitesi spor ve antrenörlük bölüm tercihi sizlerin kaçırmak istemeyeceğiniz fırsatlar arasında yer alabilecektir.

Alan derslerini teori ve uygulama ders bütünlüğüyle özümsedikten sonra fitness salonları ve farklı spor faaliyet uygulama sahalarında staj yapabileceksiniz. Başarılarınızı kanıtlayacak bazı proje ve sporsal yarışmalarda yer aldığınız sürece mezuniyetinizle yakın iş teklifleri almaya bile başlayabileceksiniz. Farkınızı tüm Dünyaya hissettirebilme adına spor ve antrenörlük bölüm tercihini doğru zamanda gerçekleştirmeye bakmalısınız. Spor kulüpleri, Spor Genel Müdürlüğü, çeşitli spor kademe yöneticiliklerinde kendinize bir yer açma niyetindeyseniz iyi maaş alabileceğiniz bu bölüme bir merhaba demelisiniz.

Üst düzeyde çalışabilecek geleceğin çocuklarını gençlerin yetiştirmede başarılı bir sporcu olma hayalinizi bizimle gerçekleştirebilirsiniz. Sizi siz yapacak tüm değerleri, yönetici ruhunu, spor alanındaki değişimlerin takipçisi olabilme gücünü yakalayacağınız spor ve antrenörlük bölümü kaydı için hala bekliyor musunuz?

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!