Sumi Öğrenci Rehberi – Harkov Sosyal Aktiviteler

Üniversite öğrencileri için bir cennet olan Sumi’de öğrenci rehberi - Harkov öğrencilerin tüm ihtiyaçlarına çözüm olabilecek Sumi üniversitesinde eğitim standartları yüksek seviyededir.

Sumi Öğrenci Rehberi – Harkov Sosyal Aktiviteler

Sumi’de üniversite eğitim mi almak istiyorsunuz? Sumi’de yaşamaya karar verdiniz ancak sosyal aktiviteler hakkında bir fikriniz mi yok. Ukrayna’nın muhteşem şehirlerinden Harkov’da zamanın nasıl geçtiğini unutacaksınız bile. Şehrin hem doğal ve kültürel güzellikleri hem de gece hayatı büyüleyecek. Harika bir şehirde yaşamanın farkını görmeye ne dersiniz? Sosyal yönünüzü güçlendirmek ve farklı kişileri tanımak size iyi gelecek. Yurtdışından farklı ülkelerden gelen öğrencilerle arkadaşlık kurabilir ve uluslararası bir çevre yapmanın avantajlarını yaşarsınız. Sosyal aktiviteler sayesinde derslerden kalan zamanlarınızı dolu dolu geçirme imkanına sahip olacaksınız. Hayal ettiğiniz her şeyi Sumi şehrinde ve üniversitesinde bulacağınıza emin olabilirsiniz.

Sumi Öğrenci Rehberi – Sumi Sosyal Aktiviteler deyince akla şehrin birbirinden güzel ve özel doğal ve kültürel güzellikleri geliyor. Öğrencilerin çok seveceği kentte gerçekleştirilecek o kadar çok sosyal aktivite var ki boş zaman bulamayacaksınız. Harkov’un çok meşhur olan Kharkovskiy Zoopark hayvanat bahçesi öğrencilerin eğlenceli zaman geçirmesine olanak sağlıyor. Park of Maxim Gorky, Botanical Garden, Sarzhin Yar, Dzhungli gibi pek çok park öğrencilerin yürüyüş yağmasına, doğayla buluşmasına ve dinlenmesine imkan sunmaktadır. Harkov’a gelen öğrenciler şehrin parklarla çevrili olduğunu görünce çok şaşıracaklar.

Sumi Öğrenci Rehberi – Sumi Sosyal Aktivitelerden biri de müzeler ve tarihi yerler. Tarihi açıdan çok zengin olan Harkov kentinde çok sayıda anıt ve müze var. Museum of Nuture Knu Them. V.N. Karazin, Derzhprom, Kharkiv Art Museym kentin en önemli müzeleri arasında yer almaktadır.

Şehirde çok sayıda katedral bulunmaktadır. Katedrallerin tarihi ve mimari dokusunu yakından görmek isteyen öğrenciler kenti çok sevecek. Monaster Opieki Matki Bozej w Charkowie, Dormition Cathedral Kharkiv, Annunciation Katedrali şehirde görülebilecek katedraller arasında yer almaktadır.

Sumi Öğrenci Rehberi – Sumi Sosyal Aktiviteler arasında gece hayatı oldukça önemli bir yere sahiptir. Harkov gece hayatıyla ünlü şehirlerden biridir. Pek çok gece kulübü ve barın yer aldığı Harkov’da hiç sıkılmayacak ve eğlencenin tadına Rusça şarkılar eşliğinde varacaksınız. Harkov’a geldiğinizde Bolero Club, Korova Art Club, Radmir, Nigh Club Plazma, Club Misto ve Vintage gibi pek çok gece kulübü ve bar sizleri bekliyor.

Sosyak Aktiviteler Şehri : Harkov

Sumi Öğrenci Rehberi – Harkov Sosyal Aktiviteler sayesinde Harkov’da güzel zaman geçireceksiniz. Sadece kaliteli üniversite eğitimi almakla kalmayan öğrenciler sosyal aktivitelerle eğitim hayatları boyunca güzel zamanlar geçirecekler. Sosyal aktiviteler açısından çok zengin olan Harkov’un tadını çıkarmak isteyen öğrenciler hemen kayıt işlemlerine başlamalı ve kontenjanlar dolmadan Harkov üniversitelerine kayıt yaptırmanın farkını yaşamalı.

Harkov üniversitelerine kayıt yaptırmanın en kolay yolu Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerini ziyaret etmekten geçer. Sizlerde danışmanlık ofislerimize gelin, hiçbir sorun yaşamadan üniversite kaydınızı gerçekleştirin.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!