Sumi Havaalanı

Sumi kenti her yıl binlerce öğrenciyi ağırlayan önemli eğitim merkezlerinden biridir. Dünyanın farklı bölgelerinden öğrenci kabul eden Sumi’ye gelmek...

Sumi Havaalanı

Sumi kenti her yıl binlerce öğrenciyi ağırlayan önemli eğitim merkezlerinden biridir. Dünyanın farklı bölgelerinden öğrenci kabul eden Sumi’ye gelmek için hava yolu ulaşımı çok tercih edilmektedir. Kentte bir adet havalimanı bulunmaktadır. Öğrenciler ve turistler Sumi havaalanını kullanarak konforlu bir şekilde kente ulaşma imkanına sahip olmaktadır. Havaalanı geniş ve yolcuların konforu için uygun bir şekilde tasarlanmıştır. Bu nedenle herkes rahatlıkla hava yolu ile ulaşım yapma imkanına sahiptir.

Sumi havaalanı içerisinde bulunan araç kiralama merkezleri sayesinde kenti gezmek veya oteline araçlarla gitmek isteyen konuklar büyük bir rahatlık yaşamaktadır. Kiralık araç hizmeti sayesinde gitmek istediğiniz yere rahatlıkla gidebilir ve şehrin tüm güzelliklerini araç konforuyla keşfetme imkanına sahip olabilirsiniz. Üstelik havaalanının şehre uzak olmaması da yolcular için büyük bir avantaj sağlamaktadır. Pek çok havayolu şirketinin hizmet verdiği Sumi havaalanı dünyanın farklı ülkelerinden gelen konuklarını ağırlamaktadır.

Havayolu ulaşımın gelişmesiyle birlikte havaalanları oldukça önemli hale geldi. Özellikle şehirlerin ilk durağı olan havaalanların temiz ve ihtiyacı karşılamaya yönelik hazırlanması çok önemlidir. Sumi havaalanı kişiler için son derece uygun tasarlanmıştır. Özellikle öğrenciler çok sık kullandığı havaalanı kente açılan önemli bir kapıdır. Yabancı öğrenciler kendi ülkelerinden gelirken havayolu ulaşımı kullanmaktadır. Sumi havaalanına gelen öğrenciler kent merkezine ulaşarak kentin güzelliklerini keşfetme imkanına sahip olmaktadır.

Yemyeşil Doğası ve Tüm Güzallikleriyle Sumi Sizleri Bekliyor

Sumi havaalanına dünyanın her noktasından ulaşım sağlamak mümkündür. Türkiye’den Sumi kentine gelmek isteyen kişiler İstanbul üzerinden kentin havaalanına ulaşma imkanına sahip oluyor. Farklı havayolu şirketlerinin hizmet verdiği Sumi havaalanı güvenlik açısından da ön plana çıkmaktadır. Son derece güvenilir bir havaalanı olması nedeniyle hem turistler hem de öğrenciler hiçbir sıkıntı yaşamamaktadır.

Sumi havaalanı üzerinden şehir merkezine farklı ulaşım imkanları bulunmaktadır. Araç kiralama çok tercih edilen ulaşım yöntemlerinden biri olsa da otobüs veya taksiyle de şehir merkezine ulaşım mümkündür. Check-in işlemlerinin hızlı bir şekilde yürütüldüğü havaalanında güler yüzlü personeller hizmet sunmaktadır. Herhangi bir sorunla karşı karşıya kalınması halinde hem hava yolu şirket personelleri hem de havaalanı personelleri gerekli yardımı yapmaktadır.

Sumi’de eğitim almaya karar verdiyseniz hemen Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerine gelin, kayıt işlemlerinizi başlatalım. Muhteşem doğasıyla çok dikkat çeken harikalar diyarı Sumi’yi tanıma ve tadını çıkarmak isteyenleri bekliyoruz. Tam bir üniversite kenti olan Sumi’de anın nasıl geçtiğini unutacaksınız. Renkli dakikalar kentte sizi bekliyor. Hem kaliteli eğitim alacak hem de güzellikleri keşfetme imkanına sahip olacaksınız. Sizlerde yurtdışı eğitiminizi Sumi kentinde almaya karar verdiyseniz eğitim danışmanlarımız kayıt işlemlerinizi gerçekleştiriyor ve sizler Sumi’ye gönderiyor. Uçak biletlerinizi alarak Sumi Havaalanı’na gidebilir ve kentin tarihi ve doğal dokusunu tatma imkanına sahip olabilirsiniz.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!