Sumi Konaklama

Sumi Konaklama, Harikalar diyarı Sumi’de konaklamanın tadına varmak ister misiniz? Sizleri çok etkileyecek bir şehirde muhteşem zaman geçirmenin keyfini...

Harikalar diyarı Sumi’de konaklamanın tadına varmak ister misiniz? Sizleri çok etkileyecek bir şehirde muhteşem zaman geçirmenin keyfini yaşayacaksınız. Konaklama seçeneklerinin çeşitlilik gösterdiği kentte herkesin bütçesine uygun imkanlar bulunmaktadır. Kent doğal ve kültürel güzellikleri ve gece hayatının renkli olması nedeniyle çok sayıda turist çekmektedir. Ayrıca kaliteli üniversite eğitimi sayesinde dünyanın farklı noktalarından öğrenci kabul eden kentte alternatif konaklama unsurları çok önem arz etmektedir.

Sumi konaklama alternatiflerinden ilki yurtlardır. Okulların yakınında yer alan yurtlar yabancı öğrenciler için özel olarak hazırlanmıştır. Aylık 300-400 lira ödeyerek konforlu bir şekilde yurt ortamında kalabilirsiniz. Son derece temiz ve geniş odalarda 2 veya 3 kişi olarak konaklamanın ayrıcalığını yaşayabilirsiniz.

Sumi konaklama seçeneklerinden bir diğeri de kiralık evlerdir. Kiralık ev seçenekleri oldukça fazladır. Pek çok kent halkı evlerini öğrencilere kiralamaktadır. Ev kiraları kentte oldukça uygundur. İster tek başına ister 2-3 kişi bir araya gelerek kendi bütçenize uygun ev kiralayabilirsiniz. Birkaç arkadaşınızla bir araya gelip lüks ev kiralama imkanına sahip olabilirsiniz. Kiralık evler son derece temiz ve yenidir. Eşyalar öğrencilerin kullanımına uygundur. Eşyalı kiralık ev seçeneklerinin yanı sıra kendisine ek gelir sağlamak isteyen Sumi’li aileler evlerinin bir odasını da öğrencilere kiralamaktadır. Aylık 200-300 liradan başlayan kiralık ev fiyatları evin durumuna, büyüklüğüne ve lüks olup olmamasına göre artmaktadır.

Sumi konaklama seçeneklerinden biri de otellerdir. Kentte çok sayıda otel bulunmaktadır. Herkes ihtiyacına ve bütçesine uygun otel tercih edebilir. Sumi otelleri arasında doğa manzarasıyla kendisine hayran bırakan Otel Zdybanka yaklaşık 55 lira ücretleri konaklama imkanı sunuyor. Kenti yemyeşil doğasını odasında yaşamak isteyenler Otel Zdybanka’yı tercih ediyor. Premier Hotel Shafran ise kentin bir başka konaklama seçeneği olarak karşımıza çıkıyor. Tertemiz odaları ve lüks konaklama imkanıyla dikkat çeken otel ortalama 100 ile 200 lira aralığında kiralanmaktadır. Öğrenciler için daha uygun fiyatlı otel seçenekleri de bulunmaktadır. Pan Otel, Complex Otel, Yubileinaia Otel, Fazenda Otel ve Vesela Bdzhilka Otel ortalama 30-50 lira ödeyerek konaklayabileceğiniz otellerdendir.

Harikalar Diyarı Sumi’de Konaklamanın Tadını Çıkarın

Yemyeşil doğası ve Pysol nehrinin güzelliğini tatmak isteyenler Sumi kentini tercih ediyor. Eğitim açısından da ön plana çıkan kent çok sayıda kişiye ev sahipliği yapıyor. Konaklama imkanları açısından da zengin olan kent uygun fiyatlarıyla oldukça dikkat çekiyor.

Sumi’de üniversite eğitimi almak için hemen Eurostar Yurtdışı eğitim Danışmanlığı ofislerine gelebilirsiniz. Ofislerimiz aracılığıyla hızlı ve kolay bir şekilde kayıt işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Üstelik sadece kayıt işlemleri için yardımcı olmakla kalmayan eğitim danışmanlarımız konaklama için de sizlerin yanında yer alıyor. Sumi konaklama seçenekleri arasından sizler için en uygun olanı seçmenize yardımcı olan eğitim danışmanlığı ofislerimiz güvenilir ve konforlu bir şekilde konaklamanıza olanak sağlıyor.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!