Sumi Nerede? – Türkiye İle Saat Farkı

En gözde Ukrayna şehri Sumi harika doğası ile dikkatleri üzerine çekmeye devam ediyor. Sumi Nerede?

Sumi Nerede? – Türkiye İle Saat Farkı

Sumi Nerede? – Türkiye İle Saat Farkı hem öğrencilerin hem de turistlerin en çok merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Sumi şehri Ukrayna’nın kuzeydoğusunda yer alan ve Sumi Oblastı’nın merkezi olmuş bir kenttir. Psyol Nehri üzerinde yer alan kent yeşil ve mavinin buluştuğu son derece güzel şehirlerden biridir. 1652 yılında kurulmuş kent son derece eski ve köklü bir tarihe sahip olup, Ukrayna’nın önemli şehirleri arasında kendisine yer bulmuştur. Akşam saatlerinde başlayan hareketli gece hayatı ile sizleri oldukça eğlendirecek olan kentte özel anlar yaşamanın tadına varacaksınız.

Sumi Nerede? – Türkiye İle Saat Farkını merak eden kişiler Ukrayna’nın gözdesi Sumi kentinde yaşamın tadına varıyor. Türkiye ile Sumi arasında saat farkı bulunmamaktadır. Bu nedenle Türkiye’den Ukrayna’nın yemyeşil doğasıyla dikkat çeken şehri Sumi’ye gidecek kişilerin herhangi bir şekilde uyum ve adaptasyon sorunu yaşaması söz konusu değildir. Türkiye’den kente gidecek kişiler aynı saat diliminde hayatlarını sürdürmeye devam etmektedir. Bu nedenle herhangi bir saat sorunu yaşamadan şehrin güzelliklerini tatmaya kolayca başlayabilirsiniz.

Sumi Nerede? – Türkiye İle Saat Farkı nedir diye merak eden pek çok Türk öğrenci Ukrayna’da yer alan Sumi kentini tercih etmektedir. Şehrin kolay bir şekilde ulaşılabilir olması, Ukrayna’nın tüm şehirlerinden rahatlıkla ulaşım imkanı bulunması kentin öğrenciler tarafından tercih edilmesi açısından en önemli sebepler arasında yer almaktadır. Yurtdışı eğitim programı kapsamında tercih ettiğiniz şehirde Türkiye’den hiçbir farkı olmaksızın yaşama imkanı sunulmaktadır. Kendinizi Türkiye’de gibi hissedeceğiniz şehir hem kültürel hem de sosyal yaşamıyla büyük benzerlikler taşımaktadır.

Güzellikler Şehri Sumi

Sumi Nerede? – Türkiye İle Saat Farkı gibi pek çok konu üniversite eğitimini Sumi kentinde almak isteyen Türk öğrencilerin dikkatini çekmektedir. Ukrayna’nın gece hayatı ve doğal güzellikleriyle ünlü kenti Sumi Türkiye’ye oldukça yakındır. Uçakla kolay bir şekilde ulaşım sağlamak mümkündür. Bir adet havaalanının yer aldığı kente gitmek için İstanbul kalkışlı Sumi uçaklarına binmeniz yeterlidir. Kısa bir süre içerisinde İstanbul’dan varabileceğiniz kent sizlere kapılarını aralayacaktır.

Sumi Nerede? – Türkiye İle Saat Farkı gibi konularda tüm meraklarınızı giderebilmek için bir eğitim danışmanlığı ofislerinden yardım alabilirsiniz. Eurostar yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimizde eğitim danışmanlarımız Sumi hakkında merak ettiğiniz tüm konularda sizlere yardımcı olacak ve sizlerin beklentilerinizi karşılamaya yönelik bir hizmet sunacaktır. Sumi Nerede? – Türkiye İle Saat Farkı gibi soruların aklınızı karıştırmasına izin vermeyin. Sumi ile Türkiye arasında saat farkı bulunmamakta ve Türkiye’den Sumi’ye rahatlıkla ulaşım sağlanabilmektedir. Eğitim danışmanlarımız aracılığıyla Sumi hakkında merak ettiğiniz her şeyi öğrenebilirsiniz. Eurostar Yurtdışı eğitim danışmanlarımız Sumi’de eğitim almaya karar veren öğrencilerin kayıt işlemlerini en kısa zamanda gerçekleştirmekte ve Sumi kentinin kapılarınızı siz değerli öğrencilerimize ardına kadar açmaktadır.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!