Sumi İstanbul Arası Kaç Saat – Sumy Nasıl gidilir?

Sumi İstanbul Arası Kaç Saat -Sumy Nasıl gidilir? Sumi şehri Ukrayna’da yer almaktadır. Ukrayna’ya 2012 yılında imzaladığımız karşılıklı anlaşma...

Sumi İstanbul Arası Kaç Saat – Sumy Nasıl gidilir?

Sumi şehri Ukrayna’da yer almaktadır. Ukrayna’ya 2012 yılında imzaladığımız karşılıklı anlaşma neticesinde vize uygulaması gerekmeden gidilebilmekteydi. Bugün ise yeniden yapılan düzenleme ile çipli kimlik kartları sayesinde pasaportsuz dahi ülkeye giriş yapılabilmektedir. Türkiye’den Ukrayna’ya uçak ile ortalama 1 saat 40 dakikada ulaşabiliyorsunuz. Türk hava yolları, Pegasus, Ukrayna İnternational, Atlas Global buraya seferler gerçekleştirmektedir.

Sumi’ye karayolu ile nasıl gidilir?

Sumi istanbul arası kaç saat -Sumy Nasıl gidilir? Ukrayna’ya bir başka gidiş seçeneği de kendi aracınız ile olabilir. İstanbul-Sumi arası 1788 km’dir. Ortalama 24 saatlik bir yol söz konusudur. Tabi bu şekilde gidebilmek için vize gerektiren ülkelerin taleplerine uygun hareket etmek gerekecektir. Elbette özellikle yakıt konusunda epeyce bir masraf olacağı göz önüne alınmalıdır.

Ukrayna’nın bu güzel şehrinde siz de eğitim almak ve uluslararası diplomaya sahip olmak istiyorsanız Eurostar Yurtdışı eğitim ile iletişime geçin. Bizler Ukrayna üniversiteleri ile olan anlaşmalarımız neticesinde sizlerin kayıt kabulünüzü sağlayacak ve ülkede ki oturum dahil tüm bürokratik işlemlerinizi hızlıca halledeceğiz. Size sadece ülkeye gidip; eğitimin tadını çıkartmak kalacak.

Sumi istanbul arası kaç saat -Sumy Nasıl gidilir? Ukrayna’da Kiev, Liviv, Donetsk, Odessa, Herson, Akmescit, Zaporijya, Dnepropetrovsk, Harkiv şehirlerine İstanbul’dan uçakla ulaşım söz konusudur. Ayrıca Ukrayna İnternational Kiev’den Dalaman ve Antalya’ya da seferler düzenliyor. Havalimanından şehre toplu taşıma ile ulaşım oldukça uygun fiyatlarla gerçekleşmektedir. Otobüslerle ulaşım söz konusu olduğu gibi ülkede taksilerde oldukça ekonomik fiyata taşıma gerçekleştiriyor.

Bize hem mesafe hem de kültürel yakınlığı ile bilinen Ukrayna’nın en güzel şehirlerinden olan Sumi’de birçok genç üniversite eğitimi için bulunmaktadır. Öğrenciler burada yer alan Sumi devlet üniversitesinde eğitim almaktadırlar. Sumi devlet üniversitesi dünya sıralamasında yer almakta ve öğrenciler burada uluslararası akreditasyon sayesinde Europass mavi diploma almaktadırlar. Eurpass diploma ile ister Türkiye’de ister Avrupa’da eğitim aldıkları alanda çalışabilmektedirler. Sumi devlet üniversitesi köklü yapısı, alanında en iyilerden oluşan kaliteli akademisyen kadrosu ile öğrenci odaklı çalışmalar yapmaktadır. Akademisyenler öğrencileri geleceğin rekabet dünyasında ön sıralara taşıyacak bilgi ve beceri donanımını sağlamakta en büyük rolü oynamaktadırlar. Üniversitede İngilizce ve Rusça eğitimler mevcuttur. Öğrenciler Sumi’de çok uygun fiyatlara eğitim alabilmektedirler. Ayrıca diğer ülkelere oranla yurtdışı eğitimde en ekonomik seçim olarak karşımıza çıkan bir alternatiftir.

Sumi istanbul arası kaç saat -Sumy Nasıl gidilir? Sorusunun cevabı bize en yakın ülkelerden birinin en güzel şehirlerinden olmasının dikkat çekiciliği olacaktır. Aileler vize olmaması nedeniyle sıklıkla ülkeye gidebilmekte ve çocukları ile vakit geçirebilmektedirler. 60 güne kadar aileler çocuklarının yanında kalabilmektedirler. Çipli kimlik kartları ile ülkeye pasaportsuz giriş yapabilir; hem ülkeyi gezer hem de çocukları ile birlikte olma fırsatını yakalamış olurlar.

 

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!