Sumi Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

İlgi çeken eğitimde avantajlar dünyasını öğrencilerin ayaklarına getiren en önemli lisans programlarına sınava girmeden kayıt olma avantajı sağlıyor.

Sumi Üniversitesi Türkiye Temsilciliği

Kaliteli ve üstün bir üniversite eğitim için Sumi Üniversitesi sizleri bekliyor. Ukrayna’nın son zamanlarda çok sevilen güzide şehri Sumi’de eğitim almak ister misiniz? Ukrayna ülkesi son yıllarda yükselen eğitim çizgisi sayesinde dünyanın pek çok yerinden öğrenci kabul etmeye başladı. Ukrayna’nın tüm şehirlerinde üniversite eğitimi kaliteli bir şekilde sunulduğundan dolayı öğrenciler yurtdışı eğitim programı çerçevesinde Ukrayna’yı tercih etmektedir. Ukrayna’nın ön plana çıkmayı başaran kentlerinden biri olan Sumi’de üniversite eğitimiyle farklı ülkelerden öğrencileri kendine çekmeyi başarmıştır. Sumi Üniversitesi Türkiye Temsilciliği’ni ziyaret eden Türk öğrenciler kentte yaşam, kayıt için gerekli şartlar, konaklama vb. konularda bilgi alma imkanına sahip olmaktadır.

Sumi Üniversitesi Türkiye Temsilciliği sayesinde aklınıza takılan tüm sorulara cevap bulabilirsiniz. Sumi Üniversitesi’nin Türkiye temsilciliği bürolarında öğrencilere destek olmayı amaçlayan, güler yüzlü ve alanlarında uzman eğitmenler yer almaktadır. Sumi Üniversitesi hakkında tüm bilgileri net bir şekilde temsilcilikler aracılığıyla alabilirsiniz. Sumi üniversitesine kayıt yaptırmayı düşünen öğrenciler hiçbir sınav şartı olmaksızın kayıt yaptırmanın avantajlarını yaşamaktadır. Sınav şartı olmadığı gibi taban puan şartı aranmayan üniversiteye sadece lise diplomanızı getirerek kayıt yaptırabilirsiniz. Diplomanızda yazan diploma notunun veya hangi liseden mezun olduğunuzun da bir önemi yoktur. Sumi Üniversitesi Türkiye Temsilciliği kayıt işlemleri ile ilgili detaylı bilgi vermekte ve lise diplomasını getiren öğrencilerin istedikleri bölümlerde eğitim alma fırsatı olduğunu paylaşmaktadır.

Sumi Üniversitesi Türkiye Temsilciliği aracılığıyla üniversitenin eğitim verdiği bölümler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ekonomi, gazetecilik, tıp ve mühendislik gibi farklı alanlarda eğitim hizmeti sunan Sumi Üniversitesi’nin eğitim kalitesi hakkında bilgi edinebilirsiniz. Lisans, yüksek lisans ve doktora eğitim veren üniversitede üstün bir eğitim hizmeti verilmektedir.

Sumi Üniversitesi Türkiye Temsilciliği aracılığıyla Sumi Üniversite ücretlerini de öğrenebilirsiniz. Üniversite harçları yıllık olarak ödenmektedir. İlk yıl hazırlık eğitimin verildiği üniversitede 1 yıl hazırlık eğitimi 4 yıl lisans eğitimi olmak üzere toplam 5 yıl harç ücreti ödenmektedir. Sumi Üniversitesi’ni tercih eden öğrenciler yıllık harç ücreti olarak ortalama 2000 dolar ile 4000 dolar arasında bir ücret ödemektedir. Diğer ülkelerde sunulan yurtdışı eğitim ücretlerine göre oldukça makul fiyatlarla eğitim hizmeti sunan Sumi Üniversitesi sadece Türkiye’den değil dünyanın her yerinden öğrenci kabul etmektedir.

Kaliteli Eğitimin Adı: Sumi Üniversitesi

Sumi Üniversitesi Türkiye Temsilciliği aracılığıyla hem Sumi Üniversitesi’ni hem de kenti daha yakından tanıma imkanına sahip olabilirsiniz. Türkiye temsilciliği ofisleri sayesinde sadece üniversite ve eğitimle ilgili değil, konaklama ile ilgili de bilgi edinme fırsatına sahipsiniz.

Sumi Üniversitesi Türkiye Temsilciliği ile görüşüp kayıt yaptırmaya karar veren Türk öğrenciler Eurostar Yurtdışı Eğitim Ofisleri aracılığıyla kayıt işlemlerini gerçekleştiriyor. Sizleri yormayan eğitim danışmanlarımız Sumi Üniversitesi’ne hızlı ve kolay bir şekilde kayıt yaptırmanın farkını yaşatıyor.

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!