Sumi Turizmi

Hem gezi hem de üniversite araştırmları yaparken Sumi turizmi ile dikkatleri üzerine çeken şehir olarak ilginizi çekecektir.

Sumi Turizmi

Sumi’de hayat son derece renkli ve özel. Sumi’ye gelenler kentin güzelliği nedeniyle baş döndürücü bir tatil yapma imkanına sahip oluyor. Beklentilerin çok ötesinde bir turizm merkezi olan kent sunduğu turizm seçenekleriyle güzel zaman geçirmenize olanak sunmaktadır. Tatil için eğlenceli zaman geçirebileceğiniz güzel bir şehir arıyorsanız Sumi kenti tam size göre. Zamanın nasıl geçtiğini unutmak için Sumi turizminin tadına bakmanız yeterli. Kentin güzelliklerini keşfetmek ve her köşesinde tatilin keyfini çıkarmak için acele etmelisiniz. Her döneminin ayrı bir güzellikle karşımıza çıktığı kentte Sumi turizmi için en uygun dönemler Mayıs ve Eylül arası dönemlerdir. Sıcak havalar Pysol nehrinin keyfini çıkarırken serin havalarda doğa ve tarih turizminin keyfini süreceksiniz.

Sumi turizmi için Pysol nehri çok önemli bir yere sahiptir. Yemyeşil doğasıyla oldukça dikkat çeken kenti tamamlayan Pysol nehri harika bir manzara keyfi yaşatmaktadır. Sumi turizmi çerçevesinde konaklayacağınız otellerde Sumi manzarasını izlemenin keyfini sonuna kadar yaşayacaksınız.  Sumi merkezinde görülmeye değer pek çok yer bulunuyor. Altanka bölgesi kentin önemli yürüyüş ve park alanlarından biridir. Sumi turizminin keyfinin çıkarmak için yemyeşil bir doğa içerisinde yürümenin keyfini çıkarabilirsiniz. Fontain Sadko bölgesi Sumi çeşmeleridir. Bu bölgede şehrin mavi sularla bütünleşmesini izleyebilirsiniz. Kenti yakından tanımak isteyenler Kozhedub Park’ta eğlenceli anlar yaşıyor. Ayrıca çocuklar için de Children’s Park Skazka oyun bölgesi olarak çok dikkat çekiyor.

Sumi turizmi açısından kiliseler ve müzeler bölgede çok önemli bir yere sahiptir. Checkov House Museum, Nikanor Onatsky Regional Art Museum in Sumy, Alexander Gymnasium Sumy City Council, Sumy Local Lore Museum ziyaret edilemsi gereken önemli müzelerdendir. Ayrıca Transfiguration Catedral, Holy resurrection Cathedral yine görülmesi gereken kiliseler arasında yer alıyor.

Sumi turizmi sadece bu alanlarla sınırl kalmıyor. Şehre geldiğinizde pek çok gece kulübü, restoran, cafe ve barların sizi karşıladığını göreceksiniz. Gece hayatıyla ünlü bir şehir olan Sumi turizm açısından önemli bir noktada bulunuyor. Sırf gece hayatının renkli olması nedeniyle bile birçok insanı kendisine çekmeyi başaran kent tam bir eğlence merkezidir. Gecenin nasıl geçtiğini unutmak ve eğlenceyi doruklarda yaşamak için kente mutlaka gelmelisiniz. Rus şarkıları eşliğinde dans etmenin keyfini sonuna kadar yaşatan gece hayatı Sumi turizminin en gözde merkezlerinden biridir.

Harikalar Diyarı Sumi

Harikalar diyarı olarak adlandırılan Sumi hem ekonomik olması hem de turizm açısından farklı seçenekler sunması nedeniyle pek çok bölgeden insanı kendisine çekmeyi başarmaktadır.

Sizlerde Sumi gibi turistik yönden çok büyük avantajlar sunan bir şehirde üniversite eğitimi almak ister misiniz? Hem Sumi turizmini yaşar hem de kaliteli bir üniversite eğitimi alırsınız. Hayallerinizin kenti Sumi’de üniversite eğitimi almak istiyorsanız zaman kaybetmeden Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı ofislerimize uğrayın.

Tarafından desteklenmektedir WordPress. Tarafından tasarlanmıştır WooThemes

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!