Eurostar Güvencesinde Hazırlık Eğitimine Başlayacaksınız

Eurostar Güvencesinde Hazırlık Eğitimine Başlayacaksınız

Eurostar güvencesinde hazırlık eğitimine başlayacaksınız. Hayal ettiğiniz gibi kaliteli bir gelecek için sizlerleyiz.

Eurostar Güvencesinde Hazırlık Eğitimine Başlayacaksınız

Eurostar Güvencesinde Hazırlık ile Ukrayna’da Üniversite okuyabilmeniz için üniversite onay belgenizin çıkması itibari ile vize işlemi onayı ile gercekleşen süreç ve yerleştirme organizasyonu ile tamamlanacaktır. Ukrayna Eğitim Merkezi’ne belgelerin asıllarını teslim ettiğiniz taktirde gerçekleşecektir. Belgelerin hazırlanmasında mutlaka danıştıktan sonra hazırlayı teslim edin.

Ukrayna’da Üniversite okuyabilmeniz için üniversite onay belgenizin çıkması itibari ile vize işlemi onayı ile gercekleşen süreç ve yerleştirme organizasyonu ile tamamlanacaktır. Ukrayna Eğitim Merkezi’ne belgelerin asıllarını teslim ettiğiniz taktirde gerçekleşecektir.

Ukrayna’da Üniversite okuyabilmeniz için üniversite onay belgenizin çıkması itibari ile vize işlemi onayı ile gercekleşen süreç ve yerleştirme organizasyonu ile tamamlanacaktır. Ukrayna Eğitim Merkezi’ne belgelerin asıllarını teslim ettiğiniz taktirde gerçekleşecektir.

Belgelerin hazırlanmasında mutlaka danıştıktan sonra hazırlayı teslim edin. Eurostar yurtdışı eğitim tarafından işlemlerin takibi gereken uzun ve karmaşık bir süreçtir. Geleceğinizi doğrudan etkileyecek olan bu süreçte Eurostar deneyimi ve güvencesinde olacaksınız.

Üniversite kabul için gerekli olan belgelerinizin hazırlanması, çeviri işlemleri, noter onayı, Apostil işlemleri, dosyanızın üniversiteye teslimi ve kabul işlemlerinin, yurtdışında konaklama ve yol organizasyonunun yapılması, yurtdışında ikamet onay belgenizin temini, vize dosyanızın hazırlanması, vizebaşvurusu, uçuş organizasyonunuzun yapılması ve yurtdışında Eurostar temsilcisi tarafından karşılanıp önceden ayarlanmış evinize veya yurdunuza yerleştirilmeniz, okulunuza götürülmenizde Eurostar Ukrayna’da yanınızda olacaktır.

EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi’ne danışmadan karar vermeyin, geleceğinize adım atarken işin uzmanı ve danışmanı ile hareket edin. EuroStar Yetkili vize acentesidir.

Ukrayna’da Üniversite Okumak

Ukrayna’da bir üniversitede okumak hem yerli hem de yabancı öğrenciler için ödüllendirici ve zenginleştirici bir deneyim olabilir. Ukrayna zengin bir akademik geleneğe sahiptir ve nispeten uygun maliyetle yüksek kaliteli eğitim sunan dünyaca ünlü birçok üniversiteye ev sahipliği yapmaktadır.

Ukrayna yüksek öğretim sistemi, Ukrayna’da verilen derecelerin tüm Avrupa ve ötesinde tanınması anlamına gelen Bologna sürecine dayanmaktadır. Sistem üç aşamaya ayrılmıştır: Lisans, Yüksek Lisans ve Doktora. Lisans derecesi programının süresi tipik olarak dört yıldır, Yüksek Lisans programları ise genellikle iki yıldır. Doktora programları üç ila dört yıl arasında sürebilir.

Ukrayna’da eğitim almanın avantajlarından biri de öğrenim ücretlerinin karşılanabilirliğidir. Diğer Avrupa ülkeleri ile karşılaştırıldığında, Ukrayna’da eğitim maliyeti nispeten düşüktür. Ek olarak, Ukrayna’da yaşamanın maliyeti de diğer birçok Avrupa ülkesinden daha düşüktür, bu da öğrencilerin çok fazla para harcamak zorunda kalmadan iyi bir yaşam kalitesinin tadını çıkarabilecekleri anlamına gelir.

Ukrayna’da çeşitli çalışma alanlarında çok çeşitli programlar sunan birçok üniversite bulunmaktadır. Uluslararası öğrenciler için en popüler eğitim alanlarından bazıları tıp, mühendislik, bilgisayar bilimi, işletme ve ekonomidir. Bununla birlikte, beşeri bilimler, sosyal bilimler ve doğa bilimleri dahil olmak üzere birçok başka program da mevcuttur.

Dil açısından Ukraynaca, Ukrayna üniversitelerinde ana eğitim dilidir. Bununla birlikte, birçok üniversite, özellikle Yüksek Lisans ve Doktora düzeyinde İngilizce kurslar da sunmaktadır. Bu, uluslararası öğrencilerin yeni bir dil öğrenmek zorunda kalmadan Ukrayna’da eğitim görmelerini kolaylaştırır.

Ukrayna’daki bir üniversiteye başvurmak için öğrencilerin akademik transkriptlerini, pasaportlarının bir kopyasını ve dil yeterliliklerini kanıtlamaları gerekir. Uluslararası öğrencilerin ayrıca öğrenci vizesi almaları ve Ukrayna’ya vardıklarında yerel makamlara kayıt yaptırmaları gerekebilir.

Kaydolduktan sonra, öğrenciler çok çeşitli kaynaklara ve destek hizmetlerine erişebilecekler. Buna akademik danışmanlar, kariyer danışmanlığı ve spor, kulüpler ve organizasyonlar gibi ders dışı etkinlikler dahildir. Birçok üniversitenin ayrıca kampüs içinde veya yakınında öğrenci konutları vardır ve bu, öğrenciler için uygun ve uygun fiyatlı bir seçenek olabilir.

Genel olarak, Ukrayna’da bir üniversitede okumak, uygun maliyetle yüksek kaliteli eğitim arayan öğrenciler için harika bir seçim olabilir. Çok çeşitli programlar, mükemmel kaynaklar ve destek hizmetleri ve zengin bir akademik gelenek ile Ukrayna, dünyanın her yerinden gelen öğrenciler için harika bir destinasyondur.

Adres: Katip Mustafa Çelebi mahallesi – Mavi Han İstiklal Caddesi No: 49 D:kat:5 Taksim/İstanbul

Telefon: (0212) 709 87 09 iletişim için tıklayınız

Messenger, Instagram ya da WhatsApp üzerinden iletişime geçmek için hemen tıkla! Messenger ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! Instagram ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş! WhatsApp ile iletişime geçmek için hemen tıkla, konuş!