Akademik Çeşitlilik

Akademik Çeşitlilik

Ukrayna’da Üniversite okuyabilmeniz için üniversite onay belgenizin çıkması itibari ile vize işlemi onayı ile gerçekleşen süreç ve yerleştirme organizasyonu ile tamamlanacaktır. Ukrayna Eğitim Merkezi’ne belgelerin asıllarını teslim ettiğiniz taktirde gerçekleşecektir. Belgelerin hazırlanmasında mutlaka danıştıktan sonra hazırlayın teslim edin.

Ukrayna’da Üniversite okuyabilmeniz için üniversite onay belgenizin çıkması itibari ile vize işlemi onayı ile gerçekleşen süreç ve yerleştirme organizasyonu ile tamamlanacaktır. Ukrayna Eğitim Merkezi’ne belgelerin asıllarını teslim ettiğiniz taktirde gerçekleşecektir.

Ukrayna’da Üniversite okuyabilmeniz için üniversite onay belgenizin çıkması itibari ile vize işlemi onayı ile gerçekleşen süreç ve yerleştirme organizasyonu ile tamamlanacaktır. Ukrayna Eğitim Merkezi’ne belgelerin asıllarını teslim ettiğiniz taktirde gerçekleşecektir. Belgelerin hazırlanmasında mutlaka danıştıktan sonra hazırlayı teslim edin. Eurostar yurtdışı eğitim tarafından işlemlerin takibi gereken uzun ve karmaşık bir süreçtir. Geleceğinizi doğrudan etkileyecek olan bu süreçte Eurostar deneyimi ve güvencesinde olacaksınız.

Üniversite kabul için gerekli olan belgelerinizin hazırlanması, çeviri işlemleri, noter onayı, Apostil işlemleri, dosyanızın üniversiteye teslimi ve kabul işlemlerinin, yurtdışında konaklama ve yol organizasyonunun yapılması, yurtdışında ikamet onay belgenizin temini, vize dosyanızın hazırlanması, vize başvurusu, uçuş organizasyonunuzun yapılması ve yurtdışında Eurostar temsilcisi tarafından karşılanıp önceden ayarlanmış evinize veya yurdunuza yerleştirilmeniz, okulunuza götürülmenizde Eurostar Ukrayna’da yanınızda olacaktır. EuroStar Yurtdışı Eğitim Merkezi’ne danışmadan karar vermeyin, geleceğinize adım atarken işin uzmanı ve danışmanı ile hareket edin. EuroStar Yetkili vize acentesidir.